Shenzhen Lier Makine Equipment Co, ltd

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Shenzhen Lier Machinery Equipment Co.,ltd

iyi kalite Deniz suyu Flake Buz makinesi satış için
iyi kalite Deniz suyu Flake Buz makinesi satış için
LIER şirketinizle, sadece en iyi kalitede buz makinesiyle değil, en iyi hizmetlerle işbirliği yapmaktan dolayı çok memnunuz. Umarım uzun bir zaman işbirliği yapacağız.

—— Mr, Ahmed Mujah

Good quality with good price, LIER is the best choice.

—— Mr. Meupa Dayou

LIER is the excelent flake, tube and block ice machines manufacturer .

—— Rodolfo Barrios

Lier Company 10 yıldır pul buz makineleri üretmektedir. Istikrarlı makine kalitesi, hızlı buz çıkışı ve günde yeterli buz üretimi ile LIER her zaman benim iyi partnerim olmuştur.

—— Primitivo Ghislain

Ben sohbet şimdi

Shenzhen Lier Machinery Equipment Co.,ltd

1 2 3 4 5 6 7 8
Shenzhen Lier Machinery Equipment Co.,ltd Shenzhen Lier Machinery Equipment Co.,ltd Shenzhen Lier Machinery Equipment Co.,ltd Shenzhen Lier Machinery Equipment Co.,ltd Shenzhen Lier Machinery Equipment Co.,ltd Shenzhen Lier Machinery Equipment Co.,ltd Shenzhen Lier Machinery Equipment Co.,ltd Shenzhen Lier Machinery Equipment Co.,ltd
Lier's factory Company front desk Foreign trade sales office area Meeting room Customer Reception Room Multinational exhibition Our accessories Success case

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Aracısı
İthalatçı
İhracatçı
Şirket ticaret
Satıcı
Diğer
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : LIER
No. Çalışanları : 100~150
Yıllık satış : 400000-700000
Yıl kurulan : 2009
İhracat p.c : 80% - 90%

Shenzhen Lier Makine Equipment Co, Ltd kalite odaklı, dürüst ve pragmatik ilkesine uymaktadır; enerji tasarrufu ve çevre dostu tasarım konsepti ile, bilim ve teknoloji yenilikçi düşünme geleceği, geliştirme, üretim, satış, buz makinesi teçhizatının mühendislik kurulumu ve satış sonrası hizmet profesyonel bağlılık yol açar. Ürünler Avrupa Birliği CE sertifikası, SGS ve diğer uluslararası güvenlik sertifikaları geçti.

Shenzhen Lier Makine Equipment Co, Ltd büyük ölçekli mekanik işleme, sac metal kaynak, ısıl işlem, elektrik montaj ve montaj atölyeleri ile yaklaşık 10.000 metrekarelik bir alanı kapsayan bir sanayi parkı tipi üretim tesisine sahiptir. Bu en güçlü işleme gücü, komple üretim ekipmanları ve ileri üretim teknolojisi ile Çin'de beş büyük ölçekli buz makinesi üreticilerinden biridir. Üst düzey endüstri mühendisliği tasarım yetenekleri ve üretim teknisyenleri, büyük ölçekli işleme ekipmanları, 850 ° C ısıl işlem ekipmanı (buharlaştırıcı iç gerginliğinin tavlanması ve ortadan kaldırılması) ve otomatik kaynak ekipmanı tamamen müşterinin "özel şekilli ve standart dışı ürünlerin özelleştirilmesini" çözmektedir. ". Buz için müşteri taleplerini çözün.

Shenzhen Lier Makine ve Ekipman Co, Ltd şu anda flor sistemi pul buz makinesi ve amonyak sistemi pul buz makinesi evaporatör modelleri düzinelerce üretir. 24 saat buz üretim kapasitesi, artan talebi tam olarak karşılayan 300 KG ila 200 ton arasında değişiyor. Ticari ve endüstriyel buz gereksinimleri. Ürünler, sucul ürünler işleme koruma, taze meyve ve sebze, et işleme, kümes hayvanları kesim, ilaç endüstrisi, tekstil baskı ve boyama sanayi, okyanus balıkçılık, bilimsel deneyler, nükleer santraller ve beton dökme ve diğer birçok durumlarda yaygın olarak kullanılmaktadır. Aynı zamanda, müşterilerimizin gerçek ihtiyaçlarına göre en uygun ve verimli tasarım çözümlerini sunmak ve müşterilerimizin en profesyonel ve makul ürünleri ile en üst düzeye çıkarma ihtiyaçlarını çözmek.

"Teknoloji ve inovasyon asla durmaz, kalite ve hizmet aşmaya devam eder" sonsuz hedefimizdir, profesyonellik, dürüstlük ve müşterilerimizle kazan-kazan işbirliği ruhunu koruyacağız.

İletişim bilgileri
Shenzhen Lier Machinery Equipment Co.,ltd

İlgili kişi: Mr. Jacky

Tel: 86-755-8529-5155

Faks: 86-755-8149-3061

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)